INFORMACE ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU

• Školní družina je určena pro žáky od 1. do 3. ročníku
• Školní klub je určen pro žáky 4. až 9. ročníku
• Ranní ŠD navštěvují pouze žáci 1. až 3. ročníku (6:00h – 7:30h)
• Poplatky za ŠD a ŠK činí 250 Kč / měsíc, pouze ranní družina - 100Kč / měsíc, návštěva ŠD 1x týdně – 50Kč / měsíc
• Každý den od 14:00h probíhají ve ŠD a ŠK zájmové útvary, proto žáci v tuto dobu přecházejí do odpolední
  družiny – rozpis bude na vchodových dveřích školy
• Kroužky začínají od 2. října 2023
• Placené kroužky: výtvarný kroužek 300Kč / pololetí, kuchtík 500Kč / pololetí, šití 300 Kč / pololetí
• Přihlášky na kroužky jsou k vyzvednutí u vychovatelky, která vyučuje daný kroužek.

ODDĚLENÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY:

1. Oddělení ŠD: Dana Baudisová ( žáci 1. třídy)
2. Oddělení ŠD: Zdena Mrázková (žáci 2. třídy)
3. Oddělení ŠD: Mgr. Iveta Chramostová (žáci 3. třídy)
4. Školní klub: Jitka Kapitánová (žáci 4. – 9.třídy)

Vedoucí vychovatelka: Zdena Mrázková

Vnitřní řád školní družiny (Velikost: 38 kB)

Nahrávám data...

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.