Krásné léto
29.6.2022
Vážení rodiče,
zbývá poslední úkol, rozdat žákům hodnocení jejich celoroční práce-vysvědčení.
Popřát hezké, slunečné prázdniny, Vám rodičům pěknou dovolenou. Odpočívejte
a naberte sílu, kterou potřebujeme nabrat i my, učitelé.
Byl to rok plný úkolů, prací, ale také plný otázek a obav, jak to vše bude, či
nebude moci pokračovat. Zvládli jsme přesto vše, co nám bylo uloženo a troufnu si
dodat i něco navíc. Byly to hory, fotbalové a sportovní zápasy, výlety a soutěže.
Snad se v této formě přesuneme do nového školního roku 2022/2023.
S vaším dohledem a dopomocí. S pílí žáků a bezmeznou trpělivostí kolegů se nám
bude dařit i nadále. Ne každý má  předpoklady nosit jen známky výborné, důležité je také být
slušný, ochotný. Já bych určitě takovou známku na vysvědčení kromě chování zavedla.
I tyto vlastnosti člověka napovídají o ledasčem.
 S přáním krásného léta
Alena Machová, řed. školy

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.