smutná zpráva...
20.2.2021
Vážení rodiče, milí přátelé,
dovolte mi, abych touto cestou zavzpomínala a věnovala společně s vámi tichou vzpomínku na paní učitelku, Věru Sádlovou. Včera ,19.2.2021, proběhlo rozloučení a já jsem položila květinu za nás za všechny, kteří jsme tuto obětavou, spravedlivou a vždy chápající paní učitelku znali.
Na ZŠ ve Straškově-Vodochodech přešla po zrušení školy v Račiněvsi.
Vy, kteří jste byli jejími žáky, určitě zavzpomínáte na roztomilé a úsměvné školní besídky, které s vámi nacvičila a kolik školních výletů s vámi zažila.
Kolik vědomostí se snažila vštípit a když se nedařilo, dokázala vždy povzbudit,
Já jsem byla její kolegyní a i pro mě byla vždy vzorem té spravedlivé a moudré učitelky a kolegyně.
Zavzpomínejme společně na paní učitelku.
Alena Machová, ředitelka školy
Jste spokojeni se systémem Bakaláři?
Ano
Ne...chci zpět žákovské knížky.
Celkem hlasovalo: 497
Tyto webové stránky splňují zásady přístupnosti podle vyhlášky Ministerstva vnitra č. 99/2019 Sb. v platném znění, ve znění pozdějších novel a předpisů a další příslušnou legislativou v platném znění.

Kontakt na správce webu: podpora@vitalex.cz (Tato adresa slouží pouze pro řešení technických, nikoli obsahových záležitostí týkající se těchto webových stránek.)

Struktura informací

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 5 a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 3) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Stav souladu

Tyto webové stránky jsou částečně v souladu s EN 301 549 V2 1.2 a standardem WCAG 2.1 z důvodu nedostatečně přístupného obsahu anebo výjimek uvedených níže.

Přístupnost obsahu

Na internetových stránkách jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formáty DOC a PDF jsou také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader. V některých webových prohlížečích je integrována aplikace, jež slouží k prohlížení výše uvedených formátů dokumentů.
Redakční systém Univers CMS může při zpracování testu k „Prohlášení o přístupnosti“ vykazovat jisté chybové hlášky typu „Použití atributů ´alt´ na ´img´ elementech.

Vypracování prohlášení o přístupnosti

• Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 01.12.2019
  • Prohlášení o přístupnosti bylo revidováno dne    01.12.2019

Pro vypracování prohlášení byl použit zákon č. 99/2019 Sb. a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávaný standard Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1.