Vážení rodiče
18.9.2022
Vážení rodiče,

školní rok jsme slavnostně zahájili, prvňáčci si pomalu zvykají na režim školy, a tak společně začínáme plnit každodenní povinnosti.
Každý pátek odjíždějí 3. a 4. třídy na povinné plavání v úterý, 20. září se během dopoledne dostaví do tříd Basketbalová akademie z Roudnice nad Labem tréninky, vždy každý pátek v tělocvičně.
V pátek, 23.9.2022 proběhnou ve školní budově volby, výuka bude ukončena 4.vyučovací hodinou.
Ve středu, 28.9.2022 je státní svátek, nevyučuje se.
Přehoupli jsme se do měsíce října a čeká nás podzim plný barev a tvořivosti. Ve středu, 12.10.2022 připravujeme na odpoledne setkání na téma " Všechny barvy podzimu " začátek v 15:00 hodin v budově školy. Budeme tvořit, barvit, navlékat. Nabídneme k prodeji keramiku, sušenou a přírodní květinovou vazbu. Na toto odpoledne bych ráda požádala maminky, babičky, ale i tatínky, zkrátka všechny, kteří by si udělali čas a na toto dopoledne upekly drobné, veselé a barevné pečivo. Bude to určitě milé zpestření pro děti.
V závěru října čekají žáky podzimní prázdniny, které začínají ve středu 26.10.2022 a končí v pátek 28.10.2022. Opět se sejdeme v pondělí 31.10.2022. O dalších aktivitách na měsíc listopad a prosinec vás budu opět informovat.
Alena Machová, ředitelka školy
31.8.2022
Vážení rodiče, milí žáci, přátelé. Prázdniny opět velmi rychle utekly a my se již setkáme ve čtvrtek, 1.9.2022. Ve škole je vše připraveno, třídy jsou vymalovány a čekají na návrat svých žáků. Máme před sebou spoustu práce, ale také nás čeká řada projektů, sportovních utkání, výletů. Ráda bych proto popřála nám všem klidný průběh školního roku bez zádrhelů a problémů. Alena Machová, ředitelka školy

Krásné léto
29.6.2022
Vážení rodiče,
zbývá poslední úkol, rozdat žákům hodnocení jejich celoroční práce-vysvědčení.
Popřát hezké, slunečné prázdniny, Vám rodičům pěknou dovolenou. Odpočívejte
a naberte sílu, kterou potřebujeme nabrat i my, učitelé.
Byl to rok plný úkolů, prací, ale také plný otázek a obav, jak to vše bude, či
nebude moci pokračovat. Zvládli jsme přesto vše, co nám bylo uloženo a troufnu si
dodat i něco navíc. Byly to hory, fotbalové a sportovní zápasy, výlety a soutěže.
Snad se v této formě přesuneme do nového školního roku 2022/2023.
S vaším dohledem a dopomocí. S pílí žáků a bezmeznou trpělivostí kolegů se nám
bude dařit i nadále. Ne každý má  předpoklady nosit jen známky výborné, důležité je také být
slušný, ochotný. Já bych určitě takovou známku na vysvědčení kromě chování zavedla.
I tyto vlastnosti člověka napovídají o ledasčem.
 S přáním krásného léta
Alena Machová, řed. školy
Chyba Zadaný odkaz je neplatný

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.